Użytkownicy licencji uczelnianej ArcGIS

            AGHbok                                 UJ               sggw           

 

 

 

       UW                 warszawa-logo-pw                Logo PWr

 

 

 

    Upwroc      UAM biologia  logotyp WNoZ

 

 

  WNoZ logo       wilis 

 

 

 

       logo wng        UniwerekWroc

 

 

  UAM WNG                       

                   

 

    UG

 

 

 

       logo WILiG            AM Szczecin  sygnet wgipb pojedyncze RGB-01

 

 

 

 

      logoUP Poznan                  logoULWES

 

 

logoUMCS

 

 

 

 


 

 Aplikacja Story Maps - Użytkownicy licencji Esri SITE

aplikacja SITE

 


 Licencja uczelniana ArcGIS przeznaczona jest dla ośrodków akademickich wykazujących szerokie zapotrzebowanie na oprogramowanie GIS w ramach wybranych jednostek organizacyjnych uczelni lub zespołu współpracujących uczelni. Jest to licencja roczna, pozwalająca na wyposażenie nieograniczonej liczby stanowisk w oprogramowanie Esri. W skład licencji uczelnianej wchodzi bardzo szeroka paleta oprogramowania Esri: rozwiązania typu desktop (ArcGIS Pro, ArcGIS for Desktop Advanced, rozszerzenia), rozwiązania serwerowe (ArcGIS Enterprise, rozszerzenia), mobilne, jak również rozwiązania deweloperskie i inne wyspecjalizowane narzędzia. Jako benefit  studenci otrzymują możliwość korzystania z licencji rocznych indywidualnych z rozszerzeniami. Dodatkowo licencja umożliwia nieograniczony dostęp dla pracowników uczelni i studentów do kursów na platformie Esri Training. Możliwe sposoby wykorzystania: dydaktyczne, naukowo-badawcze, administracyjne.

 

M. Samulowska, 2011, Licenja Site dla edukacji, czyli odpowiedź Esri na rosnące zapotrzebowanie uczelni na oprogramowanie typu GIS, ArcanaGIS, nr 1

  

 


 

Serwis mapowy

Interaktywna mapa, z której dowiecie się więcej o szkołach i uczelniach związanych z GIS-em oraz bieżących wydarzeniach „GIS-owych” w wybranej okolicy, a także instytucjach współpracujących z Esri Polska na polu edukacji. Przy okazji można zobaczyć część możliwości rozwiązania ArcGIS Online, przy użyciu którego stworzono tę aplikację.

2019
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5