Użytkownicy licencji uczelnianej ArcGIS

            AGHbok                                 UJ               sggw           

 

 

 

       UW                 warszawa-logo-pw                Logo PWr

 

 

 

    Upwroc      UAM biologia  logotyp WNoZ

 

 

  WNoZ logo       wilis 

 

 

 

       logo wng        UniwerekWroc

 

 

  UAM WNG                       

                   

 

    UG

 

 

 

       logo WILiG            AM Szczecin  sygnet wgipb pojedyncze RGB-01

 

 

 

 

      logoUP Poznan                  logoULWES

 

 

logoUMCS

 

 

 

 


 

 Aplikacja Story Maps - Użytkownicy licencji Esri SITE

aplikacja SITE

 


 Licencja uczelniana ArcGIS przeznaczona jest dla ośrodków akademickich wykazujących szerokie zapotrzebowanie na oprogramowanie GIS w ramach wybranych jednostek organizacyjnych uczelni lub zespołu współpracujących uczelni. Jest to licencja roczna, pozwalająca na wyposażenie nieograniczonej liczby stanowisk w oprogramowanie Esri. W skład licencji uczelnianej wchodzi bardzo szeroka paleta oprogramowania Esri: rozwiązania typu desktop (ArcGIS Pro, ArcGIS for Desktop Advanced, rozszerzenia), rozwiązania serwerowe (ArcGIS Enterprise, rozszerzenia), mobilne, jak również rozwiązania deweloperskie i inne wyspecjalizowane narzędzia. Jako benefit  studenci otrzymują możliwość korzystania z licencji rocznych indywidualnych z rozszerzeniami. Dodatkowo licencja umożliwia nieograniczony dostęp dla pracowników uczelni i studentów do kursów na platformie Esri Training. Możliwe sposoby wykorzystania: dydaktyczne, naukowo-badawcze, administracyjne.

 

M. Samulowska, 2011, Licenja Site dla edukacji, czyli odpowiedź Esri na rosnące zapotrzebowanie uczelni na oprogramowanie typu GIS, ArcanaGIS, nr 1

  

 


 

Serwis mapowy

Interaktywna mapa, z której dowiecie się więcej o szkołach i uczelniach związanych z GIS-em oraz bieżących wydarzeniach „GIS-owych” w wybranej okolicy, a także instytucjach współpracujących z Esri Polska na polu edukacji. Przy okazji można zobaczyć część możliwości rozwiązania ArcGIS Online, przy użyciu którego stworzono tę aplikację.

2020
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2