Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

Oferujemy szkolenia na różnym poziomie zaawansowania

Jako Esri Polska jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Esri oraz posiadamy status autoryzowanego centrum szkoleniowego ENVI.


Klienci edukacyjni (studenci i pracownicy naukowi uczelni) mogą skorzystać z 50% zniżki.

Uwaga! Nie można łączyć zniżki edukacyjnej z innymi promocjami.

Materiały

Nasz program szkoleniowy opiera się na oryginalnych materiałach szkoleniowych firmy Esri Inc. i jest przez nią autoryzowany.

Uczestnicy kursów otrzymują komplet materiałów: podręcznik do wykładów i ćwiczeń, w którym szczegółowo opisane są zagadnienia poruszane na kursie oraz zestaw danych przykładowych do przetwarzania w trakcie zajęć praktycznych.


Certyfikaty

Uczestnicy kursów otrzymują certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia, do których wystawiania upoważniona jest tylko nasza firma, jako wyłączny dystrybutor oprogramowania Esri.


Lokalizacja

Szkolenia stacjonarne odbywają się w kameralnych grupach w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Plac Konesera 9). Każdego dnia kursu zapewniamy bufet kawowy oraz obiad.

Na życzenie klientów szkolenia mogą być realizowane w siedzibach ich firm. Esri Polska zapewnia sprzęt oraz licencje i materiały niezbędne do przeprowadzenia kursu.

created by Leado Marketing