Esri Training

Esri Training

W ostatnich latach technologia nieustannie zmienia role, oczekiwania i możliwości pracowników z różnych branż. W tej sytuacji ustawiczne kształcenie stanowi pewną drogę do odniesienia sukcesu. Szkolenia Esri Training wspierają osoby działające w dziedzinie GIS, profesjonalistów, którzy nie mieli do tej pory styczności z GIS i każdego, kto potrzebuje korzystać z oprogramowania ArcGIS aby wspierać swoje codzienne obowiązki, wzbogacać projekty o kontekst przestrzenny oraz przedstawiać informacje pozwalające na podejmowanie lepszych decyzji.

Wybierz sposób nauki, który najbardziej Ci odpowiada:

MOOC

Bezpłatne kursy internetowe, skierowane do szerokiego grona odbiorców. Oprócz dostępu do oprogramowania i różnorodnych ćwiczeń praktycznych, kursy obejmują filmy oraz quizy.

Kursy Internetowe

Interaktywne kursy, w których sam ustalasz czas jaki przeznaczasz na wykonanie poszczególnych zadań. Możesz wybrać jeden z wielu kursów odnoszących się do konkretnej tematyki, zagadnienia lub aplikacji ArcGIS.

Webinaria

Prezentacje techniczne ekspertów Esri. Dostarczają licznych wskazówek oraz praktycznych przykładów wykorzystania oprogramowania.

Kursy prowadzone przez instruktora

Płatne kursy prowadzone przez doświadczonych instruktorów firmy Esri. Podczas zajęć poznasz najlepsze praktyki, będziesz uczestniczył w dyskusjach, ćwiczeniach praktycznych i innych aktywnościach.

Katalog kursów (wszystkie kursy w języku angielskim)

created by Leado Marketing